İZMİR İL MEM ARGE

Veli Akademisi - 2018 Başlıyor

        İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak velilerimizin sorunlarına çözüm üretecek, eğitim ve öğretim ile ilgili karşılaştıkları her türlü problemin çözümüne yönelik planlanmış, 21. yüzyıl bilgi ve becerilerine uygun bireyler yetiştirmede bir rehber niteliği taşıyan "Veli Akademisi" eğitimleri başlıyor.
Veli Akademisi - 2018 Başlıyor

        Velilerimizin tüm problemlerine çözüm bulmak için planlanan eğitimlerin ilk basamağı olan 5 adet salon programı ve 4er atölye eğitimi içeren 5 farklı eğitim paketine velilerimizin başvurularını alıyoruz. Salon programlarında 150, eğitim programlarında ise 25 başvuru sınırı bulunmakta olup, ilk başvuran velilerin durumları incelenerek eğitim davetiyeleri iletişim kanalları ile kendilerine bildirilecektir.

 

  • Bir veli birden fazla salon veya eğitim programına başvurabilir.
  • Birden fazla salon programına katılım gösterebilir.
  • Fakat bir eğitim döneminde sadece 1 eğitim programına katılabilir. 

 

        Eğitim programına kayıt yaptıran veli 4 atölye programına da katılmayı taahhüt etmiş olup eksiksiz bir şekilde atölyeleri tamamlayan veliye "Veli Akademisi Katılım Belgesi" veilecektir.

 

        Salon Programları 1 gün ve yaklaşık 2 saatlik eğitimleri içerir. Salon programlarını incelemek için tıklayınız>>>

 

        Eğitim programları 4 farklı günde gerçekleştirilecek eğitimlerden oluşur. Eğitim programlarını incelemek için tıklayınız>>>

 

 

0 - (0232) 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.