İZMİR İL MEM ARGE

Mesleki Eğitim ve Öğretim Öğretmen ve Eğiticilerinin (Atölye ve laboratuvar öğretmenlerinin) Sürekli Mesleki Gelişimidir (SMG).

  Bakanlığımız ile Avrupa Eğitim Vakfı – ETF ortaklığında yürütülen bir çalışma kapsamında ETF proje teklif çağrısı yayınlamıştır. 2017 yılı içerisinde uygulanacak projenin konusu Mesleki Eğitim ve Öğretim Öğretmen ve Eğiticilerinin (Atölye ve laboratuvar öğretmenlerinin) Sürekli Mesleki Gelişimidir (SMG). Proje hakkında ayrıntılı bilgilere ekte gönderilen dokümandan ulaşabilirsiniz.       Aynı proje konusu ile Türkiye’de 2016 yılı içerisinde “Improving Technical Drawing Skills of VET Teachers- Mesleki Eğitim ve Öğretim Öğretmenlerinin Teknik Çizim Becerilerinin Geliştirilmesi” başlıklı örnek proje uygulanmaktadır. Bu proje Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığı ile gerçekleştirilmektedir. Projenin web sitesine ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz:   http://www.ted-vet.net/       Proje ile ilgili ayrıntılı bilgileri içeren ve ekte sunulan dokümanı inceledikten sonra tereddüt edilen hususlar var ise 0 312 413 13 93 numaralı telefondan veya ttaskin@meb.gov.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.       İyi çalışmalar.  

0 - (0232) 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.