İZMİR İL MEM ARGE

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ve ISE World Ortaklığı İle Düzenlenen Şehrini Tanıt Hayaline Uç Projesi İkinci Yılında

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ve ISE World Ortaklığı İle Düzenlenen Şehrini Tanıt Hayaline Uç Projesi İkinci Yılında

‘Şehrini Tanıt, Hayaline Uç’ ulusal projesi, T.C. Milli Eğitim Bakalığı tarafından yenilikçilik ödülüne layık görülmüş ve Türkiye´de eğitimde öğrencilerin, kendi kültürleri hakkındaki  farklılıklarını arttırarak daha bilinçli ve sorumlu gençler olmalarını teşvik etmek, Türkiye’nin  tanıtımına katkı sağlamak, sosyal girişimciliklerinin önünü açarak, aktif bireyler olmalarını desteklemek, artık küreselleşen dünyada yabancı dil kullanarak kendilerini ifade edebilmenin öneminin bilincini aşılamak ve mevcut yurtdışı eğitim olanaklarını tanıtmayı amaçlamaktadır.

Proje, İzmir ili genelinde 9, 10, 11 ve 12. sınıflarda okuyan tüm lise öğrencilerinin katılımına açıktır.

Söz konusu proje kapsamında yapılacak olan yarışmaya, lise öğrencileri İzmir ilini tanıtan ve en fazla 3 dakika uzunluğunda İngilizce dilinde bir video sunumu hazırlayarak, 05 Şubat 2018-01 Haziran 2018 tarihleri arasında katılabileceklerdir.

Yarışmada birincilik ödülü Avrupa’da bir ülkeye 5 günlük seyahat, ikincilik ödülü Apple Store hediye kartı ve üçüncülük ödülü D&R Store hediye çeki olacaktır.

 Teknik Şartname


08-02-2018

0 - (0232) 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.