İZMİR İL MEM ARGE

Erasmus+Projeleri Hazırlık Teknik Destek Oturumları

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi tarafından düzenlenen Erasmus+ Projeleri Hazırlama Teknikleri Eğitimlerimiz 12 Aralık-3 Ocak tarihleri arasında farklı ilçelerimizden, farklı türlerdeki kurumlarımızın ve İlçe Özel Bürolarındaki personelin katılımıyla eğitim planlamamızın 2.aşaması sona ermiştir. Eğitimlerimizde toplam 202 katılımcı yer almıştır. Eğitimlerimize katılan tüm eğitim-öğretim personeline katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Arge Birimi Eğitim Planlamasına göre eğitimlerimiz ilk aşamada Erasmus+ ve E-Twinning Projeleri Genel Bilgilendirme Oturumları ile başlamıştır. Proje Başvurularından önceki 3. ve son aşama da ise Proje Hazırlık Teknik Destek Oturumları planlanmaktadır;  
Erasmus+Projeleri Hazırlık Teknik  Destek Oturumları

1). Teknik Destek Oturumlarının hedef kitlesi hazırladıkları Erasmus+ KA1 projelerinin yazım aşamasında başvuru formlarında belli bir mesafe kat etmiş  olan kurumlarımızdır. Proje yazımına hiç başlamamış kurumlarımız bu oturumlar için uygun değildir. Son başvuru tarihinin 02 Şubat 2017 olması nedeniyle öncelik KA1 Projelerinde olup, KA2 Projeleri yazım hazırlığı sürecinde olan kurumlarımızın da destek almak için ugurbetas35@hotmail.com adresinden ayrı bir randevu talep etmelerini rica ederiz.

2). Teknik Destek Oturumları 16-20 Ocak  ve 23-27 Ocak  2017  tarihleri arasında;

·         Sabah:09:30-10:15 / 10:30-11:15 / 11:30-12:15

·         Öğleden Sonra:13:45-14:30 / 14:45-15:30 / 15:45-16:30

·         Zaman dilimlerinde yapılması planlanmaktadır.

3). Bu oturumlar için Valilik oluru alınmayacaktır. Bu nedenle kurumlarımız kendilerine en uygun olan tarih ve saat dilimi için    ugurbetas35@hotmail.com    adresinden 3 tercih bildirerek randevu talep etmeleri gerekmektedir. Randevu talebinizde kurum bilgilerinizi ve katılacak kişi sayısını belirtmenizi ayrıca randevu saatiniz konusunda hassas olmanızı ve başvurunuzla ilgili sorularınızı net olarak belirleyerek hazırlıklı gelmenizi rica ederiz.

4). Teknik Destek Oturumları yüz yüze İzmir İl MEM yeni binası (Konak katlı otopark arkası) ikinci kat ARGE Birimi 299 numaralı odasında gerçekleştirilecektir.

5). Oturumların kapasitesi sınırlı olduğu için belirli sayıda kuruma destek verilebilecektir. Öncelik gönderilen e-posta tarihine ve zamanına göre değerlendirilecektir. Değerlendirme sonrası teknik destek verilecek kurumlara e-posta ile geri dönüş yapılacaktır.

Tüm Kurumlarımıza Başvurularında Başarılar Diliyoruz.

 

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi

0 - (0232) 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.