İZMİR İL MEM ARGE

Erasmus+ KA2 Proje Hazırlık Teknik Destek Oturumları

Arge Birimi Eğitim Planlamasına göre Proje Başvurularından önceki 3. ve son aşama olan Proje Hazırlık Teknik Destek Oturumları Erasmus+ KA1 Projeleri son başvuru tarihi olan 2 Şubat 2017 itibari ile tamamlanmıştır. Son Başvuru tarihi 29 Mart 2017 olan Erasmus+ KA2 Başvurusu yapmayı planlayan kurumlarımız için Proje Hazırlık Teknik Destek Oturumlarının 2.aşaması planlanmaktadır.   Teknik Destek Oturumları 13-17 Mart, 20-24 Mart 2017 tarihleri arasında;
Erasmus+  KA2  Proje Hazırlık Teknik Destek Oturumları

·         Sabah: 10.00-11.00 / 11.15-12.15

·         Öğleden Sonra:14.00-15.00 / 15.15-16.15 zaman dilimlerinde yüz yüze bire-bir ofis çalışması ile yapılacaktır.

·         Oturumlarda yer almak isteyen kurumlarımız  ugurbetas35@hotmail.com adresinden (bu çalışmalar için Valilik Oluru alınmayacağı için)  kendilerine uygun tarih ve saat dilimi için randevu almaları gerekmektedir.

·         Oturumlar için uygun kurumlar başvuru formunu tamamlamış veya tamamlamak üzere olan kurumlarımızdır. Kurumlarımızın randevu saati konusunda hassas olmaları ve başvuru formları ile ilgili sorularını hazırlamış olarak gelmeleri rica olunur.

·         Görüşmelerin faydalı geçebilmesi için randevuları kesinleşmiş kurumlarımız görüşmeden önce kendilerine göndereceğimiz  -hazırladıkları proje başvurusu ile ilgili bilgileri içerecek- formu doldurmaları rica olunur.

·         Bu çalışmalar İzmir İl MEM yeni binası (Konak Katlı Otopark arkası) 2. Kat AR-GE Birimi 299 numaralı odasında gerçekleştirilecektir.

·         Oturumların kapasitesi sınırlı olduğu için belirli sayıda kuruma destek verilebilecektir. Öncelik gönderilen e-posta tarihine ve zamanına göre değerlendirilecektir. Değerlendirme sonrası teknik destek verilecek kurumlara e-posta ile geri dönüş yapılacaktır.

 

Tüm kurumlarımıza proje hazırlık süreçlerinde başarılar diliyoruz.

 

 

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi

0 - (0232) 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.