İZMİR İL MEM ARGE

ERASMUSDAYS 2018 İZMİR ETKİNLİĞİ BAŞVURULARI

ERASMUSDAYS  2018 İZMİR ETKİNLİĞİ BAŞVURULARI

İlki 2017 yılında düzenlenen ´´Erasmusdays ´´ Avrupa festivalinin ikincisi 12-13 Ekim 2018 tarihlerinde 20 farklı ülkede eş zamanlı etkinliklerle gerçekleştirilecektir. Etkinlik kapsamında, Erasmus+  yararlanıcılarının yanısıra uluslararası hareketlilik ve Avrupa vatandaşlığı ile ilgili tüm paydaşların bir araya  getirilmesi hedeflenmektedir. Erasmus+ hakkında farkındalık yaratmak ve Erasmus+ proje sonuçlarının paylaşılmasına yönelik, her kesimden Erasmus+ yararlanıcısı projelerinin sonuçlarını ve etkinliklerini paylaşmaya davet edilmektedir. Erasmus+  yararlanıcılarının, Erasmus+ ´ın potansiyel yararlanıcısı tüm hedef gruplarla (kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, öğrenciler, gençler, tüm vatandaşlar) birlikte deneyimlerini paylaşabilecekleri bir etkinlik olacaktır.

 İzmir İl  Milli Eğitim  Müdürlüğü  tarafından 12 Ekim 2018  Cuma  Günü  Saat:11:00-16:00 arasında Konak Namık Kemal  Lisesi’nde, farklı proje türlerinden örneklerle sergi ve sunum etkinliği gerçekleştirilecektir. Etkinliğe  katılmak isteyen  idareci ve öğretmenler için Valilik  oluru alınmayacaktır . Katılım   sağlamak isteyen idareci ve öğretmenlerimiz   kurumlarında   derslerini aksatmamak  kaydı ile  etkinliklerde  yer alabilirler .

Etkinlik  başvurusu için  >>TIKLAYINIZ<<

0 - (0232) 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.